التعريف بالمجمع العالمي للتقريب بين المذاهب الاسلامية

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

چهارشنبه 25 مهر 1397 6 صفر 1440 Wednesday 17 October 2018

.

.

.

کاروان منادیان وحدت اعزامی از مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در ادامه سفر قرآنی خود به استان سیستان و بلوچستان به اجرای برنامه در گلزار شهدای شهر زابل پرداخت.

این مراسم با حضور مسئولان نهادهای این شهرستان و استقبال مردم برگزار شد و پس از  قرائت زیبای آقای پروین نژاد سرود جمهوری اسلامی ایران خوانده شد .

در ادامه نماینده بنیاد شهید شهر زابل به ارائه گزارشی از این بنیاد پرداخت و ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا از حضور کاروان منادیان وحدت تقدیر ویژه نمود .

حجت الاسلام والمسلمین کیخواه امام جمعه زابل هم با سخنانی بر ادامه راه شهدا تاکید کرد و این نظام پربرکت جمهوری اسلامی ایران را ثمره خون پاک شهدا دانست و ابراز امیدواری کرد که این نظام در نهایت به ظهور منجی عالم بشریت ختم شود .

در پایان  گروه مدیحه سرایی ولیعصر و حافظ کل قرآن کریم آقای سلیمان پور به اجرای برنامه پرداختند.

0 comment

  1. Most Popular
  2. Latest
  3. Specials