التعريف بالمجمع العالمي للتقريب بين المذاهب الاسلامية

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

جمعه 27 دي 1398 21 جمادی‌الاول 1441 Friday 17 January 2020

.

.

.

پیام تسلیت معاون فرهنگی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در پی شهادت سردار سلیمانی
2020/01/04 95

پیام تسلیت معاون فرهنگی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در پی شهادت سردار سلیمانی

 

 

 

 

حجت الاسلام والمسلمین دکتر ابوالحسینی معاون فرهنگی مجمع جهانی تقریب و رئیس پژوهشگاه مطالعات تقریبی در پیامی شهادت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفتند.

متن پیام به شرح زیر است:

إنا لله و إنا إلیه راجعون

اللهم اکشف هذه الغمة عن هذه الامة.

خداوندا درد این مصیبت بزرگ را به که شکایت بریم. ضایعه مولمه شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام، جراحت سختی بر دل‌ها وارد کرد و سینه‌ها را از غم و اندوهی عمیق مالامال نمود.

معاونت فرهنگی مجمع تقریب مذاهب اسلامی ضمن اعلام برائت از استکبار جهانی، ضایعه شهادت پاسدار رشید و ارشد اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهانش را به همه دلباختگان، مدافعان، و سنگربانان حریم قرآن و اهل‌بیت تسلیت عرض می‌نماید و امیدوار است بزودی انتقام خون این بزرگمرد تاریخ انقلاب و همراهانش، از دشمن سرتاسر ذلیل و عاجز، گرفته شود. انشاءالله.

 

0 comment

  1. Most Popular
  2. Latest
  3. Specials