التعريف بالمجمع العالمي للتقريب بين المذاهب الاسلامية

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 5 بهمن 1398 29 جمادی‌الاول 1441 Saturday 25 January 2020

.

.

.

مجمع جهانی تقریب، اعدام جمعی از مسلمانان توسط آل سعود را محکوم کرد
2019/04/27 832

مجمع جهانی تقریب، اعدام جمعی از مسلمانان توسط آل سعود را محکوم کرد

 

 

مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در بیانیه ای اقدام وحشیانه آل سعود در اعدام بیش از سی نفر از مسلمانان مناطق مختلف عربستان را محکوم کرد؛ متن این بیانیه به شرح زیر است:

 

جنایتی دیگر در جزیرة العرب

(وما نقموا منهم إلا أن يؤمنوا بالله العزيز الحميد) بر آنان عيبى نگرفته بودند، جز اينكه به خداى ارجمند ستوده ايمان آورده بودند.

 

جنایتکاران سعودی با استفاده از فرصت سکوت جامعه جهانی در برابر جنایتهایشان در یمن و بسیاری از نقاط دنیا، کشتار وحشتناک دیگری مرتکب شدند و دست به عملیات خونین اعدام 37 نفر از اهالی جزیرة العرب زدند که در بین آنها 35 نفر از پیروان رسول خدا(ص) هستند.

 

خونریزان آل سعود با حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی، پروژه شعله ور کردن درگیریهای طایفه ای و گسترش رعب و وحشت و تروریسم را برای بستن دهانها و حبس نفس در سینه ها، ادامه می دهند؛ آنها گمان می کنند که می توانند بدون هیچ مانعی به گمراهی خود ادامه دهند، اما خداوند از اعمال ظالمان غافل نیست و به آنها مهلت می دهد تا بر گناهانشان افزوده شود و صفحات بیشتری از تاریخ خونین و نفرت انگیز خود را سیاه کنند.

 

هدف این جنایت، برانگیختن آتش فتنه طایفه ای در بین امت اسلام است؛ ما در مجمع تقریب مذاهب اسلامی، به خوبی می دانیم که پشت این اقدامات دستهای خبیث رژیم صهیونیستی نهفته  است؛ بنابراین نسبت به لغزش در برابر این طرح که وجود و هویت مذاهب مختلف امت را هدف قرار داده است، هشدار می دهیم.

 

منشأ وهابیگری به وضوح نشان می دهد که این طرح خصمانه، تمام امت اسلام و نه فقط یک مذهب خاص را هدف قرار داده است.

 

با صدای بلند اعلام می کنیم که ما فعالیتهای خود را برای نابودی پروژه فرقه ای خونین وهابی ادامه می دهیم و ایمان داریم که خداوند متعال، یاریگر حامیان و داعیان وحدت و توحید است، هر  چند که کافران و صهیونیستها و مزدوارن سعودی آنها از این کار نفرت دارند.

 

مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

0 comment

  1. Most Popular
  2. Latest
  3. Specials