التعريف بالمجمع العالمي للتقريب بين المذاهب الاسلامية

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

يكشنبه 3 شهريور 1398 23 ذی‌الحجه 1440 Sunday 25 August 2019

.

.

.

سایت تخصصی «القرآن الکریم» فعالیت خود را آغاز کرد
2019/07/14 128

سایت تخصصی «القرآن الکریم» فعالیت خود را آغاز کرد

 

 

 

مدیرکل اداره امور قرآنی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی از آغاز فعالیت سایت تخصصی «القرآن الکریم» خبر داد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین ابوالحسن احمدی‌شاهرختی، مدیرکل اداره امور قرآنی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی اظهار داشت: سایت جامع و تخصصی «القرآن الکریم» به نشانی alquranolkarim.com با هزاران موضوع و مطلب خواندنی آموزشی، پژوهشی، رسانه‌ای در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

 

وی افزود: هم‌اکنون این سایت به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی فعالیت دارد و همچنین پایگاه‌هایی در فیس‌بوک، اینستاگرام و ایتا برای مشتاقان کلام وحی راه‌اندازی شده است.

 

احمدی شاهرختی تأکید کرد: سایت «القرآن الکریم» یکی از فعالیت‌های اداره‌کل امور قرآنی در معاونت امور فرهنگی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی است که با هدف اتصال بخشی قرآنیان سراسر جهان راه‌اندازی شده است و بناست به همه زبان‌های زنده دنیا معارف قرآنی را به امت اسلامی ارائه دهد.

0 comment

  1. Most Popular
  2. Latest
  3. Specials