التعريف بالمجمع العالمي للتقريب بين المذاهب الاسلامية

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

سه شنبه 1 بهمن 1398 25 جمادی‌الاول 1441 Tuesday 21 January 2020

.

.

.

سایت تخصصی «القرآن الکریم» فعالیت خود را آغاز کرد
2019/07/14 593

سایت تخصصی «القرآن الکریم» فعالیت خود را آغاز کرد

 

 

 

مدیرکل اداره امور قرآنی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی از آغاز فعالیت سایت تخصصی «القرآن الکریم» خبر داد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین ابوالحسن احمدی‌شاهرختی، مدیرکل اداره امور قرآنی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی اظهار داشت: سایت جامع و تخصصی «القرآن الکریم» به نشانی alquranolkarim.com با هزاران موضوع و مطلب خواندنی آموزشی، پژوهشی، رسانه‌ای در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

 

وی افزود: هم‌اکنون این سایت به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی فعالیت دارد و همچنین پایگاه‌هایی در فیس‌بوک، اینستاگرام و ایتا برای مشتاقان کلام وحی راه‌اندازی شده است.

 

احمدی شاهرختی تأکید کرد: سایت «القرآن الکریم» یکی از فعالیت‌های اداره‌کل امور قرآنی در معاونت امور فرهنگی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی است که با هدف اتصال بخشی قرآنیان سراسر جهان راه‌اندازی شده است و بناست به همه زبان‌های زنده دنیا معارف قرآنی را به امت اسلامی ارائه دهد.

0 comment

  1. Most Popular
  2. Latest
  3. Specials