التعريف بالمجمع العالمي للتقريب بين المذاهب الاسلامية

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

سه شنبه 23 مهر 1398 15 صفر 1441 Tuesday 15 October 2019

.

.

.

دیدار رئیس موسسه خیریه زَرزُوریه سوریه با معاون پژوهشگاه مطالعات تقریبی
2019/01/23 788

دیدار رئیس موسسه خیریه زَرزُوریه سوریه با معاون پژوهشگاه مطالعات تقریبی

 

 

 

آقای طلعت حاج حسن رئیس موسسه خیریه زرزوریه به همراه اعضای این موسسه با حجت الاسلام والمسلمین دکتر ابوالحسینی معاون پژوهشگاه مطالعات تقریبی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که به همت مرکز گفتگوی مذاهب اسلامی برگزار شد، طلعت حاج حسن گزارشی از فعالیت­های موسسه زرزوریه که با هدف کمک به معلولان جنگ سوریه تشکیل شده است ارائه نمود.

وی گفت: در این موسسه علاوه بر فعالیت های فرهنگی و علمی، فعالیت هایی  از قبیل برگزاری دوره های گفتار درمانی و روانشناسی بالینی برای معلولان جنگی انجام می شود.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین دکتر بوالحسینی معاون پژوهشگاه مطالعات تقریبی ضمن ابراز خرسندی از ملاقات با هیئت سوری، بر همکاری­های دوجانبه در زمینه­های علمی و فرهنگی تأکید کرد.

وی افزود: پژوهشگاه مطالعات تقریبی آمادگی دارد در موضوعات علمی از قبیل تألیف و اهداء کتاب­های مرتبط،  با موسسه  زرزوریه همکاری نماید.

در پایان رئیس انجمن زرزوریه از معاون پژوهشگاه جهت دیدار و بازدید از موسسه زرزوریه  دعوت به عمل آورد.

0 comment

  1. Most Popular
  2. Latest
  3. Specials