التعريف بالمجمع العالمي للتقريب بين المذاهب الاسلامية

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

پنجشنبه 29 شهريور 1397 9 محرم 1440 Thursday 20 September 2018

.

.

.

تقدیر سفیر ایران در تونس از حضور مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در نمایشگاه بین المللی کتاب تونس
2018/04/15 371

تقدیر سفیر ایران در تونس از حضور مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در نمایشگاه بین المللی کتاب تونس

 

حجت الاسلام والمسلمین دکتر بروجردی سفیر ایران در تونس طی ضیافتی از حضور مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در نمایشگاه بین المللی تونس تقدیر کردند.

سفیر ایران در تونس تاکید کرد: با توجه به گستردگی مسلمانان در تونس حضور مجمع جهانی تقریب در این کشور بسیار حائز اهمیت است.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر بروجردی در ادامه اظهار داشت: حضور مجمع جهانی تقریب  در نمایشگاه های بین المللی کتاب ، نشست های علمی و کنفرانس هایی که در تونس برگزار می شود می تواند به وحدت اسلامی مسلمانان کمک نماید.

در این ضیافت حجت الاسلام والمسلمین فولادی مدیرکل امور مراسمات و امور هنری مجمع جهانی تقریب ، نماینده مجمع جهانی اهل بیت(ع) و پژوهشگاه فرهنگ و علوم اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی حضور داشتند.

 

0 comment

  1. Most Popular
  2. Latest
  3. Specials