التعريف بالمجمع العالمي للتقريب بين المذاهب الاسلامية

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 5 بهمن 1398 29 جمادی‌الاول 1441 Saturday 25 January 2020

.

.

.

برگزاری محافل انس با قرآن کریم به مناسبت چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در استان سیستان و بلوچستان
2019/02/07 1033

برگزاری محافل انس با قرآن کریم به مناسبت چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در استان سیستان و بلوچستان

 

 

  به همت اداره کل امور قرآنی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و ستاد برگزاری دهه مبارک فجر استان سیستان و بلوچستان، قاری ممتاز کشورمان، جناب آقای سجاد پروینی نژاد و حافظ بین المللی کل قرآن کریم، جناب آقای مهدی حبیبی به این استان اعزام شدند و در برنامه‌های با شکوه پیروزی انقلاب اسلامی، در منطقه بلوچستان به اجرای برنامه پرداختند.

مسجد جامع اهل تسنن کنارک، پادگان ارتش  شهرستان خاش، مسجد جامع ایرانشهر و  مسجد مومنی چابهار میزبانان این محافل نورانی بودند.

تبیین برنامه های چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران و محرومیت‌زدایی منطقه، بصیرت قرآنی در نیروهای مسلح و انگیزه دادن به جوانان و اقشار مختلف مردم برای تعالی و پیشرفت روزافزون، از جمله موضوعاتی بود که سخنرانان و مسئولان ارشد این نشستها بر آن تاکید کردند.

 

 

 

 

0 comment

  1. Most Popular
  2. Latest
  3. Specials