التعريف بالمجمع العالمي للتقريب بين المذاهب الاسلامية

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397 10 شعبان 1439 Thursday 26 April 2018

.

.

.

تقدیر سفیر ایران در تونس از حضور مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در نمایشگاه بین المللی کتاب تونس
2018/04/15 15

تقدیر سفیر ایران در تونس از حضور مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در نمایشگاه بین المللی کتاب تونس

 

حجت الاسلام والمسلمین دکتر بروجردی سفیر ایران در تونس طی ضیافتی از حضور مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در نمایشگاه بین المللی تونس تقدیر کردند.

سفیر ایران در تونس تاکید کرد: با توجه به گستردگی مسلمانان در تونس حضور مجمع جهانی تقریب در این کشور بسیار حائز اهمیت است.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر بروجردی در ادامه اظهار داشت: حضور مجمع جهانی تقریب  در نمایشگاه های بین المللی کتاب ، نشست های علمی و کنفرانس هایی که در تونس برگزار می شود می تواند به وحدت اسلامی مسلمانان کمک نماید.

در این ضیافت حجت الاسلام والمسلمین فولادی مدیرکل امور مراسمات و امور هنری مجمع جهانی تقریب ، نماینده مجمع جهانی اهل بیت(ع) و پژوهشگاه فرهنگ و علوم اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی حضور داشتند.

 

0 comment

  1. Most Popular
  2. Latest
  3. Specials